Ana sayfa Güncel

1000’e Yakın Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri Ne Zaman Açılacak

Yapılan açıklama ile kısa sürede tüm illerimizde açılması planlanan mağazaların hizmete sunulması beklenmektedir. Mağazalar açıldıkça size buradan bilgilendirme yapacağımızı bilmenizi isteriz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’daki evinin yakınında bulunan Tarım Kredi Kooperatifi’nin satış mağazasına gitti. Çıkışta açıklamada bulunan Erdoğan, kooperatife bağlı market sayısının artırılacağını, vatandaşa daha ürün ulaştırılacağını söyledi.

Yaklaşık yarım saat içeride kalan ve kasada nakit ödeme yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla ve çalışanlarla sohbet etti. Erdoğan’a eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar da aynı zamanda eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, alışverişinin ardından, “Tarım Kredi Kooperatiflerimizin buradaki gördüğünüz gibi market, çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun” dedi.

“Türkiye genelinde ilk etapta 1000 kadar yapılması talimatını verdik”

Vatandaşların kesesine uygun bir market olduğunu belirten Erdoğan, “Tabii bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerine verdiğimiz talimatlar var. Süratle, 500 metrekareden olmak üzere Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Bunları süratle çoğaltacağız. Ve böylece vatandaşımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın ve piyasayı da balanse etmenin inşallah gayreti içerisinde olacağız. Şu anda da bizzat burada yaptığım alışverişte bunu gördüm. Bundan dolayı da mutluyum” diye konuştu.

size en yakın mevcut marketi öğrenmek için resmi sitenin aşağıda bulunan adresinden sorgulayabilirsiniz.

https://www.tarimkredi.org.tr/kurumsal/kooperatiflerimiz/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here