Ana sayfa Güncel

ePttAVM ile İnternet’nen Tanzim Satış

Temel İhtiyaç Maddelerinin 2018 yılı Ağustos ayında itibaren hızla yukarı tırmanması ve bir türlü aşağı çekilememesi ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ tarafından gündeme getirilen ve Belediyeler öncülüğünde başlayan Tanzim Satış uygulaması ile hayatımıza giren Halk Sebze vatandaşlar tarafından memnuniyet ve ilgi ile karşılandı.

Yine Cumhurbaşkanı tarafından dillendirilen Temel Gıda ile birlikte temizlik malzemelerinde de artış bir hayli fazla olması hasebi ile tanzim satış noktalarında Kuru bakliyat ile birlikte deterjan vb tüm temizlik malzemeleri tanzim satış alanlarında perakende satışa çıkacaktır.

PTT Genel Müdürlüğü ile kendi bünyesinde bulunan ePttAVM.com aracılığı ile online satışa başlayacaktır çalışmaların 20 Şubata kadar tamamlanması beklenmektedir. Bir nevi Online Tanzim Satış yapacak olan PTT kendi bünyesinde bulunan PTT Kargo ile de ürünleri müşterinin adreslerine kadar ulaştıracaktır.

Burada yapılması gereken ePttAVM.com adresine girerek siparişleri ödemek ve ürürnün ayağınıza gelmesini beklemek Türkiye ortalama kargo teslim süresi 1-3 gün arası olduğu düşünüldüğünde oldukça iyi bir hizmet olacaktır.

ePttAVM.com Hangi Ürünler Satılacak

PTT Genel Müdürlüğü Toprak Mahsulleri Ofisi ile konu hakkında anlaşmaya varmıştır lojistik desteğini buradan alığ doğrudan tüketiciye sunacaktır. Yeni Yaş Meyve ve Sebze de Tarım Kredi Kooperatiflerinden alarak satışını yapacaktır.

Meyve Sebze

– Biber : 6 TL
– Patlıcan : 4.5 TL
– Salatalık: 4 TL
– Ispanak: 4 TL
– Havuç: 2.50 TL
– Maydonoz: 2.25 TL
– Patates : 2 TL
– Soğan: 2 TL

Temel Kuru Gıda

Temek Kuru gıda da piyasadan oldukça düşük bir fiyat ile satışa çıkarılmıştır.

ePttAVM.co’dan Nasıl Alışveriş Yaparım?

Burada yapılması gereken tek şey ilgili siteye üye adres ve iletişim bilgilerinizi tam olarak giriyorsunuz ihtiyacınız olan ürünleri sepete eklemek suretiyle alışverişini tamamlayıp ödemenizi kart ile yaptıktan sonra ürününüz en kısa sürede adresinize gelecektir. Yaş Meyve ve Sebze sadece Ankara içi dağıtıma başladığını da belirtmek lazım Ancak kuru gıda da bu sorun olmayacaktır. Hemen hemen Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here