Ana sayfa Satış Noktaları

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tanzim Satış Noktası

Tanzim Satış marketleri alanları hızla yayılmaya devam ediyor bir çok kişi kendi illerinde ilçelerinde de açılmasına beklemektedir. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi içerisinde açılan tanzim satış alanı öğrenciler ile buluştu.

Tanzim satış alanları her ne kadar basit görünse de ciddi bir lojistik destek personel ve düzgün bir planlama gerektiren bir icraat olduğunu unutmamak gerekir. 2-5 ay vadede tüm ülke sathına yayılacak olan tanzim satışlar küçük ama kararlı adımlar ile halkımıza ulaşma gayreti ile devam etmektedir.

Merkezlerde alınan kararlar maalesef hantal bürokrasi yüzünden tabana yayılırken ciddi sorunlar yaşamaktadır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ ında sıkça vurguladığı bürokrasi tamda budur hantal ve talimat gelmeden bir adım dahi atamayan risk almayan elini taşın altına sokmayan bürokratlar yüzünden gecikmeli de olsa ağırdan toplumun her alanına ulaşacaktır.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Nükhet Hotar, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi kantininde, ‘DEÜ Manav’ adıyla tanzim satış noktasının kurulduğunu açıkladı.


İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Nükhet Hotar; “İzmir’de örnek bir projeyi daha hayata geçiren üniversitemiz, mensuplarımızın uygun fiyatlarla meyve sebze satın alabileceği ‘DEÜ Manav’ standının ilkini Tıp Fakültemizdeki kantininde hizmete açtı. Hayırlı olsun.” paylaştığı twit ile duyurduğu uygulama bugünden itibaren öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here